Ікра кети 1000г. (розважна, без консервантів)

Ікра кети 1000г. (розважна, без консервантів)

Виробник:Icicle
Модель:Ікра кети 1000г. (розважна, без консервантів)
Наявність:Немає в наявності
Ціна: 0.00грн. Без ПДВ: 0.00грн.
Кількість:     - або -   В закладки В порівняння

   Ікра кети – найбільша та найвишуканіша зі всіх видів червоної  ікри. Ще її називають «царська» за великий розмір, червоно-оранжевий колір зерна, а також за вибір царів і королів до вишуканої страви. Походить від риби кета Oncorhynchus keta  роду лососевих, яка в свою чергу є другою за численністю  представницею свого роду тихоокеанських лососевих.  Кета  живе до 6 років і на нерест заходить  на 3 – 5 році життя. Поділяється на дві форми: літня і осіння кета. Літня нереститься з червня до кінця серпня, а осіння з вересня і деколи до зими. На нерест заходить далеко і відкладає ікринки 6,5 – 9 мм в діаметрі.

   Ікринка кети  має твердішу оболонку ніж в горбуші,  тому в якісній ікрі побитих зерен дуже мало. Смак насичений, яскраво виражений «ікорний», а зовнішній вигляд порадує не тільки досвідчених кулінарів, а і простих споживачів.

   По вмісту вітамінів, мінералів та користі ікри кети  Ви можете ознайомитись  в розділі  статті - «Корисна інформація видів ікри», нашого магазину «Коропов нет».

   Ікра кети  ICICLE, представлена на «Коропов нет»,  виробництва США,  вважається на ринку одною з найкращих. В місцях нересту зразу піддається шоковій (миттевій) заморозці і має термін зберігання 2 роки в такому стані. Після розморожування готова до вживання на протязі 3 тижнів. Не має консервантів, тільки сіль, тому по праву вважається чистою ікрою.

   На ринку України та не тільки, представлено багато виробників ікри. Існує ікра малосольна, заморожена з Америки, Канади, фасована в скляні та жерстяні банки. В зв’язку з тим, що в нашій державі лососеві не нерестяться, вся ікра в нас привозна. Тому кожен виробник фасує ікру в скляні, жерстяні або пластикові банки. Залежно від виду  банки - різні терміни зберігання,  в скляних та жерстяних банках  становить 1 рік, в пластикових зазвичай  3 місяці. Для збільшення термінів зберігання використовують консерванти, як правило  2, якщо  більше, таку ікру не бажано споживати. Якість ікри кети в своїх банках визначає  виробник, тому споживачу потрібно довіряти тільки перевіреним виробникам, щоби ласувати смачний та якісний делікатес. Інтернет магазин «Коропов нет» пропонує  Вам найкращу ікру кети  від найвідповідальніших виробників представлених в Україні.

   Ласкаво просимо до нашого Інтернет магазину «Коропов нет – Ікра, морепродукти Тернопіль»  ознайомитись і купити якісну та корисну ікру кети.

Ікра
Ікра Червона
Вага (грам) 1000
Упаковка Пластик
Виробник
Виробник ICICLE
Країна США

Написати відгукПримітка: теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Погано           ДобреМітки: ікра, кета, ICICLE