Ікра горбуші ICICLE 100 гр. (без консервантів)

Ікра горбуші ICICLE 100 гр. (без консервантів)

Виробник:Icicle
Модель:Ікра горбуші ICICLE 100 гр. (без консервантів)
Наявність:Є в наявності
Ціна: 243.00грн. Без ПДВ: 243.00грн.
Кількість:     - або -   В закладки В порівняння

   Ікра горбуші – найбільш розповсюджена та споживана  в нашій країні. Походить від риби горбуша Oncorhynchus gorbuscha  роду  лососевих, яка в свою чергу є самою численною  представницею свого роду тихоокеанських лососевих.  Горбуша живе 1,5 року і вже на другому році починає нереститись. Нерест починається в червні і закінчується в вересні, залежно від місця нерестилища (Охотське море, Японське море, Камчатка, Аляска або Британської Колумбії) . Кожна рибина відкладає від 800 до 2400 ікринок значно ближче до моря, тому шлях до нерестилищ  коротший ніж в інших видів лососевих.

   Ікра горбуші має розмір 3-4мм, світло-оранжеві, блискучі і круглі зерна. Ікринка не тверда, але не має бути дуже м’якою. По вмісту вітамінів, мінералів та користі ікри горбуші Ви можете ознайомитись в розділі  статті - «Корисна інформація видів ікри», нашого магазину «Коропов нет».

   На ринку України та не тільки, представлено багато виробників ікри. Існує ікра малосольна, заморожена з Америки, Канади, фасована в скляні та жерстяні банки. В зв’язку з тим, що в нашій державі лососеві не нерестяться, вся ікра в нас привозна. Тому кожен виробник фасує ікру в скляні, жерстяні або пластикові банки. Залежно від виду  банки - різні терміни зберігання,  в скляних та жерстяних банках  становить 1 рік, в пластикових зазвичай  3 місяці. Для збільшення термінів зберігання використовують консерванти, як правило  2, якщо  більше, таку ікру не бажано споживати. Якість ікри горбуші в своїх банках визначає  виробник, тому споживачу потрібно довіряти тільки перевіреним виробникам, щоби ласувати смачний та якісний делікатес.  

   Ікра горбуші ICICLE, представлена на «Коропов нет»,  виробництва США,  вважається на ринку одною з найкращих. В місцях нересту зразу піддається шоковій (миттевій) заморозці і має термін зберігання 2 роки в такому стані. Після розморожування готова до вживання на протязі 3 тижнів. Не має консервантів, тільки сіль, тому по праву вважається чистою ікрою.

   Інтернет магазин «Коропов нет» пропонує  Вам найкращу ікру горбуші від найвідповідальніших виробників представлених в Україні.

   Ласкаво просимо до нашого Інтернет магазину «Коропов нет – Ікра, морепродукти Тернопіль»  ознайомитись і купити якісну та корисну ікру горбуші.

Ікра
Ікра Червона, горбуша
Вага (грам) 300
Упаковка Пластикова упаковка
Виробник
Виробник ICICLE
Країна Канада

Написати відгукПримітка: теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Погано           Добре