Ікра щуки 112г. Новинка

Модель:Ікра щуки 112г. Новинка
Наявність:Немає в наявності
Ціна: 0.00грн. Без ПДВ: 0.00грн.
Кількість:     - або -   В закладки В порівняння

   Ікра щуки містить близько 30 відсотків легкозасвоюваного білка. Особливу увагу варто звернути на те, що багато дієтологів в якості більш здорового, в порівнянні з м'ясом, джерела білків рекомендують вживати рибопродукти. Ікра щуки багата вітамінами А, Е, D і групи В.
Головним дією вітаміну А є зростання міцних нігтів, здоров'я шкіри, волосся і зубів. Також він підвищує опірність органів дихання різним інфекціям, перешкоджає розвитку шкірних захворювань (таких неприємних як фурункули і карбункули).
Вітамін Е теж корисний для шкіри: він, серед іншого, прискорює загоєння опіків. Також він сприяє розчиненню кров'яних тромбів і оберігає жінок від викиднів.
Вітамін D ми отримуємо з сонцем або з їжею. При нестачі цього вітаміну зуби починають руйнуватися, а у дітей може розвинутися навіть настільки серйозне захворювання, як рахіт.
Вітаміни групи В мають велику сферу впливу на наше здоров'я.
Вітамін В9, або фолієва кислота - її особливо потребує організм вагітної жінки. У період підготовки до зачаття і в перші тижні розвитку малюка вона дозволить уникнути багатьох дефектів росту, таких як аномалії внутрішніх органів або недорозвиненість нервової системи.
Ікра щуки також містить залізо, йод, фосфор та інші мінеральні речовини, які необхідні для повноцінного функціонування організму, для підвищення рівня гемоглобіну і для нормалізації кров'яного тиску.

Ікра
Ікра Біла - щуки
Вага (грам) 112г.
Упаковка Жерстяна банка
Виробник
Країна Росія

Написати відгукПримітка: теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Погано           Добре