Ікра горбуші Peter Pan 500 гр.

Ікра горбуші Peter Pan 500 гр.

Виробник:PeterPan
Модель:Ікра горбуші Peter Pan 500 гр.
Наявність:Немає в наявності
Ціна: 0.00грн. Без ПДВ: 0.00грн.
Кількість:     - або -   В закладки В порівняння

  Ікра горбуші – найбільш розповсюджена та споживана  в нашій країні. Походить від риби горбуша Oncorhynchus gorbuscha  роду  лососевих, яка в свою чергу є самою численною  представницею свого роду тихоокеанських лососевих.  Горбуша живе 1,5 року і вже на другому році починає нереститись. Нерест починається в червні і закінчується в вересні, залежно від місця нерестилища (Охотське море, Японське море, Камчатка, Аляска або Британської Колумбії) . Кожна рибина відкладає від 800 до 2400 ікринок значно ближче до моря, тому шлях до нерестилищ  коротший ніж в інших видів лососевих.

   Ікра горбуші має розмір 3-4мм, світло-оранжеві, блискучі і круглі зерна. Ікринка не тверда, але не має бути дуже м’якою. По вмісту вітамінів, мінералів та користі ікри горбуші Ви можете ознайомитись в розділі  статті - «Корисна інформація видів ікри», нашого магазину «Коропов нет».

   На ринку України та не тільки, представлено багато виробників ікри. Існує ікра малосольна, заморожена з Америки, Канади, фасована в скляні та жерстяні банки. В зв’язку з тим, що в нашій державі лососеві не нерестяться, вся ікра в нас привозна. Тому кожен виробник фасує ікру в скляні, жерстяні або пластикові банки. Залежно від виду  банки - різні терміни зберігання,  в скляних та жерстяних банках  становить 1 рік, в пластикових зазвичай  3 місяці. Для збільшення термінів зберігання використовують консерванти, як правило  2, якщо  більше, таку ікру не бажано споживати. Якість ікри горбуші в своїх банках визначає  виробник, тому споживачу потрібно довіряти тільки перевіреним виробникам, щоби ласувати смачний та якісний делікатес.  

   Ікра горбуші Peter Pan, представлена на «Коропов нет»,  виробництва США,  вважається на ринку одною з найкращих. В місцях нересту зразу піддається шоковій (миттевій) заморозці і має термін зберігання 2 роки в такому стані. Після розморожування готова до вживання на протязі 3 тижнів. Не має консервантів, тільки сіль, тому по праву вважається чистою ікрою.

    Наш Інтернет магазин «Коропов нет» пропонує  Вам найкращу ікру горбуші від найвідповідальніших виробників представлених в Україні.

   Ласкаво просимо до нашого Інтернет магазину «Коропов нет – Ікра, морепродукти Тернопіль»  ознайомитись і купити якісну та корисну ікру горбуші.

Ікра
Ікра Червона, горбуша
Вага (грам) 500
Упаковка Пластикова упаковка
Виробник
Виробник Peter Pan
Країна США

Написати відгукПримітка: теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Погано           Добре