Ікра Форелі 150г. USA (Без Консервантів)

Ікра Форелі 150г. USA (Без Консервантів)

Виробник:Kodiak
Модель:Ікра Форелі 150г. USA (Без Консервантів)
Наявність:Є в наявності
Ціна: 327.00грн. Без ПДВ: 327.00грн.
Кількість:     - або -   В закладки В порівняння

   Ікра форелі  - делікатесний, ніжний продукт. Має зерна дрібного чи середнього розміру (4 -5 мм), червоного яскравого  кольору,  ікринки досить пружні, трохи липкі і відрізняється  солонуватим смаком, що не мішає їй бути смачним делікатесом на ринку морепродуктів.    

   Походить ікра форелі від однойменної риби - форель  Salmo. В роді форелевих налічується багато підвидів, морських та річкових представників. Дуже широкий ареал проживання  і кількість, робить  даний вид таким, що найбільш споживається у всьму світі. Буває червона морська і біла річкова форель. Виростають окремі види морської форелі  до одного метра довжиною і 20 кг ваги, але в основному в промисловому  лові використовують тушку від 1 до 3 кг для морської червоної і  400 – 800гр. для річкової.  На нерест форель іде в різний час, залежно від широти проживання, але в основному це період з вересня до кінця січня.  Ікри з кожної рибини виходить небагато -  в середньому 700 ікринок. Тому ікра не має такої популярності як горбуша чи кета. Культура споживання ікри форелі прийшла досить недавно, тому можливо і по даній причині промисловий вилов форелі стоїть на першому плані у виробників ніж видобуток ікри.

   Незважаючи на це ікра займає достойне місце по всіх критеріях якості, по смаку, по корисності і з кожним роком займає все більше своє місце на столах наших співвітчизників.  Про вміст вітамінів, мінералів та користь ікри форелі Ви можете ознайомитись в розділі  статті - «Корисна інформація видів ікри», нашого магазину «Коропов нет».

   На ринку України та не тільки, представлено багато виробників ікри. Існує ікра малосольна, заморожена з Америки, Канади, фасована в скляні та жерстяні банки. В зв’язку з тим, що в нашій державі лососеві не нерестяться, вся ікра в нас привозна. Тому кожен виробник фасує ікру в скляні, жерстяні або пластикові банки. Залежно від виду  банки - різні терміни зберігання,  в скляних та жерстяних банках  становить 1 рік, в пластикових зазвичай  3 місяці. Для збільшення термінів зберігання використовують консерванти, як правило  два, якщо  більше, таку ікру не бажано споживати. Якість ікри форелі в своїх банках визначає  виробник, тому споживачу потрібно довіряти тільки перевіреним виробникам, щоби ласувати смачним та якісним делікатесом. Інтернет магазин «Коропов нет» пропонує  Вам найкращу ікру форелі  від найвідповідальніших виробників представлених в Україні.

   Ласкаво просимо до нашого Інтернет магазину «Коропов нет – Ікра, морепродукти Тернопіль»  ознайомитись і купити якісну та корисну ікру форелі.

Ікра
Ікра Червона
Вага (грам) 150г
Упаковка Пластикова
Виробник
Виробник Kodiak
Країна USA

Написати відгукПримітка: теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Погано           Добре