Умови користування

                           

 

1.      Дані умови користування (далі “Умови користування”) регулюють використання Вами сайту www.koropov.net (далі “Коропов нет – Ікра, морепродукти  Тернопіль”). Те, що Ви користуєтеся сайтом, означає, що Ви ознайомилися з перерахованими нижче умовами та погоджуєтеся з ними. Якщо Ви не згідні з ними, не користуйтеся цим сайтом.

2.      “Коропов нет– Ікра, морепродукти Тернопіль ” залишає за собою право на зміну та редагування “Умов користування” у будь-який час без додаткового сповіщення. Періодично перечитуйте умови, бо якщо Ви продовжуєте користуватися сайтом, це означає, що Ви ознайомилися та погоджуєтеся із внесеними змінами.

3.      Також “Коропов нет” зберігає право на обмеження роботи або припинення функціонування і не несе відповідальності за можливі перебої у роботі сайту.

4.      Користуючись цим сайтом, Ви зобов’язуєтеся не вчиняти дій, які протирічать чинному законодавству України.

5.      Розміщуючи, залишаючи свої відгуки, повідомлення, звернення  на сайті, Ви несете відповідальність з приводу їх змісту. Ваша інформація не повинна бути образливою, шкідливою, не пропагувати насильство або дискримінацію людей за релігійними, етнічними, расовими, соціальними, статевими ознаками та не порушувати чинне законодавство України.

6.      Усі розміщені на нашому сайті матеріали можуть бути переглянуті, завантажені лише для некомерційного використання. Забороняється змінювати, поширювати, демонструвати або використовувати будь-яким іншим чином матеріали сайту для комерційних чи громадських цілей.

7.      Контент сайту (текст, зображення, відео тощо) є об’єктами авторського права та захищені правом власності.

8.      Назви брендів, продуктів, компаній  є (можуть бути) торговельними марками чи зареєстрованими торговельними марками відповідних власників.

9.      Матеріали та послуги надаються сайтом “як є” без будь-яких гарантій.

10.    “ Коропов нет– Ікра, морепродукти Тернопіль ” не гарантує точності та повноти представлених на сайті матеріалів чи послуг, а також не зобов’язується оновлювати застарілу, не актуальну інформацію.

11.    Інтернет - магазин “Коропов нет” за жодних обставин не несе відповідальності за будь-які збитки, які виникли внаслідок використання або неможливості використання цього сайту.

12.    Адміністрація сайту залишає за собою право обмежити чи припинити доступ до сайту будь-якому користувачеві без попередження.

13.    “ Коропов нет– Ікра, морепродукти Тернопіль ” має право видалити будь-яке Ваше повідомлення без погодження з Вами.

                                     

Реєстрація на сайті

 

1.      Реєструючись на сайті, Ви погоджуєтеся надати достовірну та точну інформацію про себе та свої контактні дані.

2.      Після реєстрації для Вас буде створено особисту сторінку і закріплено логін та пароль для доступу до неї.

3.      Ви несете відповідальність за всі дії, вчинені на сайті під Вашим логіном та паролем, тому не повідомляйте їх стороннім особам.

4.      Ви також зобов’язуєтеся повідомити нас про втрату своїх реєстраційних даних.

5.      Надана Вами особиста інформація є конфіденційною, і ми здійснюємо усі необхідні заходи щодо її захисту від несанкціонованого використання.

6.      Сайт не надає конфіденційну інформацію третім особам чи організаціям.

7.      Інформація збирається, обробляється, вноситься до баз даних інтернет-магазину «Коропов нет» та використовується виключно для внутрішньої господарської діяльності.

8.      Інформація може бути розголошена лише у випадках передбачених законодавством України.

9.      “ Коропов нет– Ікра, морепродукти Тернопіль ” може використати надану користувачем інформацію з метою анонімного дослідження ринку.