Новини

     З Нового року  повністю запрацював наш роздрібний магазин морепродуктів "ПОСЕЙДОН"

В асортименті є біля 40 видів ікри, риба червона, столова, морепродукти, слабосолені рибні товари, рибні консерви, пресерви, а також заморожені полуфабрикати. Ласкаво просимо відвідати наш ПОСЕЙДОН і насолоджуватись дійсно якісними рибо та море продуктами.

                         Наш девіз: "Споживаймо якісне"!

 

   Рибні консерви - Новинка від Коропов нет.

    Шановні відвідувачі нашого інтернет магазину, з 1 вересня 2015 ми розширили асортимент продукції. Вашій увазі шпроти 150 і 240 гр., Шпротний паштет, оселедець копчений, кільки, бички в маслі і томатному соусі, горбуша, сайра, сардина, скумбрія в категорії Консерви. Вся продукція представлена ​​відомим і відповідальним українським виробником "Флагман".

1.09.2015р.

 

    СКОРО В НАЯВНОСТІ ЧОРНА ІКРА.

До уваги вельмишановних відвідувачів! У перших числах вересня очікується свіже надходження чорної ікри - осетрової, білуги, бестера.

Слідкуйте за наявністю в рубриці "Чорна ікра" або запитуйте по тел. 096 06 06444.

Завжди будемо раді бачити Вас серед клієнтів нашого інтернет-магазину "Коропов нет - Ікра, морепродукти Тернопіль".

25.08.2015г.

 

    НЕРЕСТ 2015 року.

Шановні відвідувачі нашого інтернет-магазину, починається надходження ікри нересту 2015 року. Ми активно завозимо ікру горбуші, форелі і кети USA, слабкосолений ікру горбуші - Росія. А також новинки червоної і білої ікри в жерстяних банках виробника Флагман і ISG.

15.08.2015г.