Креветка ваннамей з головою (розмір 21-30)

Креветка ваннамей з головою (розмір 21-30)

Модель:Креветка ваннамей з головою (розмір 21-30)
Наявність:Є в наявності
Ціна: 370.00грн. Без ПДВ: 370.00грн.
Кількість:     - або -   В закладки В порівняння

Дика аргентинська червона креветка (Argentine Red Shrimp). Свіжоморожена. З головою. Без льоду! Тільки суха заморозка. Розмір 10/20 (10-20 шт на 1 кг). Упаковка 2 кг. Аргентинська креветка (Hymenopenaeus muelleri) має м'ясо з щільною текстурою і солодким, як у омара, маслянистим ароматом. При варінні м'ясо креветки стає біло-рожевого кольору. Дика аргентинська червона креветка мешкає в холодних водах вздовж південно-західного узбережжя Атлантики від Бразилії до Аргентини. Зазвичай креветка мешкає на глибині близько 100 метрів і добувається на мілководді на глибині близько 25 метрів. Голова аргентинської креветки невелика в порівнянні зі спинної частиною, яка і вживається в їжу. Ікру креветка не виношує, відразу розкидаючи її в товщу води. Останні років десять аргентинська креветка - безпосередній конкурент російській північній (далекосхідної) креветці на японському ринку. Японці, які споживають м'ясо аргентинської креветки в сирому вигляді, характеризують її як більш велику, але менш смачну для сироїдіння. Зріс попит на аргентинську креветку і на європейському ринку. Це пов'язано з порівняно великими розмірами аргентинської креветки, презентабельність яких немаловажна в торгівлі та кулінарії. Аргентинська червона креветка може досягати розміру в 20 - 25 см, і важити 30 - 40 р. Зростає креветка швидко. Веде придонний спосіб життя.
Аргентина за деякими даними, навіть стала розробляти нові місця промислу креветки. І витрати на розробку цього промислу, за прогнозом Аргентинського національного науково-дослідного інституту рибальства (INIDEP), виправдалися. Аргентинська креветка видобувається з вересня по березень. Її популяції непостійні і залежать від умов навколишнього середовища і переміщень. Ідеально підходить для любителів морепродуктів. Легка в приготуванні. Чудова для гриля.

На замітку покупцеві!
Шановний покупець! Хочемо підкреслити, що аргентинська креветка - дика, тобто, знаходиться в природному середовищі існування з природним харчуванням. Креветка - придонний океанічний житель, тому з їжею в її організм потрапляє пісок і дрібні камені. Особливості будови аргентинської дикої креветки такі, що її стравохід розташований по центру верхньої частини спини (візуально він розпізнається як темна смуга). Тому при обробленні креветки необхідно цей стравохід прочищати / промивати щоб ??уникнути попадання в їжу дрібного сміття, який не є м'ясом креветки.

Харчова цінність і хім. склад
Вода: 75.3 р.
Вуглеводи: 0 р.
Харчові волокна: 0 р.
Жири: 1.7 м.
Білки: 20.6 р.
Холестерин: 210 мг.
Зола: 2.4 м.

Енергетична цінність: 98 ккал.

Макроелементи
Калій, K: 220 мг.
Кальцій, Ca: 70 мг.
Магній, Mg: 50 мг.
Натрій, Na: 540 мг.
Фосфор, P: 225 мг.

Мікроелементи
Залізо, Fe: 1.8 мг.

Виробник
Виробник Seafoods company
Країна Аргентина

Написати відгукПримітка: теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Погано           Добре