Скумбрія з головою 0,4 - 0,6 кг.

Скумбрія з головою 0,4 - 0,6 кг.

Модель:Скумбрія з головою 0,4 - 0,6 кг.
Наявність:Є в наявності
Ціна: 78.00грн. Без ПДВ: 78.00грн.
Кількість:     - або -   В закладки В порівняння

Скумбрія належить до сімейства Скумбрієві роду Scomber. Вона відноситься до загону окунеподібних. Дана риба водиться в Атлантичному океані: по східному узбережжю вона зустрічається від Канарських островів до Ісландії, а також у Середземному, Чорному, Балтійському, Північному і Мармуровому моря, а по західному узбережжю - від мису Гаттерас (штат Північна Кароліна) до Лабрадору.
Дана риба є джерелом мінеральних речовин. У ній містяться фтор, цинк, фосфор, калій, марганець, сірка, натрій - і це тільки скромна частина від усіх мікро-і макроелементів, якими насичене її м'ясо. Не менш багатим складом представлені в скумбрії і вітаміни. У ній є вітаміни А, РР, С і групи В, серед яких в набольшими кількості присутній В12. Він бере участь у метаболізмі жирів і сприяє синтезу ДНК, а при гіпоксії він може підвищити рівень споживання кисню клітинами організму.
Завдяки показному хімічним складом скумбрія дуже корисна для дітей, а саме для їх правильного росту і гармонійного розвитку. Її рекомендують і для раціону жінок в «цікавому» положенні і годуючих матерів, оскільки вона сприяє лактації. Скумбрією треба пригощати і підлітків, адже саме в їхньому віці може спостерігатися дисбаланс між розвитком і зростанням внутрішніх органів, а корисні елементи, якими багата макрель, допоможуть згладити даний процес. Крім того, в цій рибі предостатньо фосфору, а, як відомо, тканини нашого скелета складаються саме з фосфорнокислий солей. Тому скумбрія повинна бути в меню не тільки у дітей різного віку, а й у людей старшого покоління, більшість яких скаржиться на різні проблеми, пов'язані з опорно-руховим апаратом.
До всього іншого вживання м'яса скумбрії сприяє нормалізації рівня цукру в крові, підвищенню імунітету і зниження кількості канцерогенних речовин в клітинах. Ця риба допомагає регулювати рівень гормонів, запобігає розвитку серцево-судинних проблем, знижує тиск і робить судини еластичними. А завдяки наявності в ній багатьох ненасичених жирних кислот скумбрія корисна для нашого мозку (причому і головного, і спинного), шкіри, слизових оболонок і волосся. Дана риба також зміцнює нервову систему, нормалізує травлення і зміцнює пам'ять.

Харчова цінність
Калорійність: 191 кКал.
Білки: 18 гр.
Жири: 13,2 гр.
Вода: 67,5 гр.
Насичені жирні кислоти: 4,2 гр.
Холестерин: 70 мг.
Зола: 1,3 гр.

Вітаміни
Вітамін A: 0,01 мг.
Вітамін PP: 8,6 мг.
Вітамін A (РЕ): 10 мкг.
Вітамін B1 (тіамін): 0,12 мг.
Вітамін B2 (рибофлавін): 0,36 мг.
Вітамін B5 (пантотенова): 0,9 мг.
Вітамін B6 (піридоксин): 0,8 мг.
Вітамін B9 (фолієва): 9 мкг.
Вітамін B12 (кобаламін): 12 мкг.
Вітамін C: 1,2 мг.
Вітамін D: 16,1 мкг.
Вітамін E (ТЕ): 1,6 мг.
Вітамін H (біотин): 0,2 мкг.
Вітамін К (филлохинон): 5 мкг.
Вітамін PP (ніацінового еквівалент): 11,6 мг.

Макроелементи
Кальцій: 40 мг.
Магній: 50 мг.
Натрій: 100 мг.
Калій: 280 мг.
Фосфор: 280 мг.
Хлор: 170 мг.
Сірка: 180 мг.

Мікроелементи
Залізо: 1,7 мг.
Цинк: 0,7 мг.
Йод: 45 мкг.
Мідь: 210 мкг.
Марганець: 0,1 мг.
Хром: 55 мкг.
Фтор: 1400 мкг.
Молібден: 4 мкг.
Кобальт: 20 мкг.
Нікель: 6 мкг.

Енергетична цінність Скумбрія атлантична становить 191 кКал.

Виробник
Виробник Seafoods company
Країна Норвегія

Написати відгукПримітка: теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Погано           Добре