Ікра нерки 1000г (розважна, без консервантів)

Виробник:Kodiak
Модель:Ікра нерки 1000г (розважна, без консервантів)
Наявність:Є в наявності
Ціна: 170.00грн. Без ПДВ: 170.00грн.
Кількість:     - або -   В закладки В порівняння

    Ікра нерки – не так широко розповсюджена та споживана  в нашій країні. Походить від риби нерка  Oncorhynchus nerka  роду лососевих, найбільш розповсюджена на Алясці, але в невеликих кількостях водиться по азіатському узбережжю Тихого океану.  Нерка починає нереститись у віці 5 – 6 років, переважно  в озерах, в місцях виходу  грунтових вод.  Нерест починається  рано в червні і закінчується в вересні, мальки виходять в середині зими і затримуються там же в основному на 2 -3 роки. М'ясо нерки дуже яскравого червоного кольору, не таке рожеве, як у решта лососевих. Тому і ікра виходить   яскраво червоного (практично бордового) кольору. Розмір ікринок 4 мм, менше ніж в горбуші, не дуже тверда оболонка і по смакових якостях має ледь помітну гірчинку. Однак ікра нерки по калорійності і поживності навіть перевершує м'ясо тварин. Приміром, в 100 грамах ікри нерки міститься 270 калорій, тоді як в тій же кількості м'яса їх вполовину менше.  Ікра нерки своєрідна, не особливо розповсюджена в наших споживачів, але для гурманів та поціновувачів вишуканої кухні, це особливий делікатес.

   По вмісту вітамінів, мінералів та користі ікри нерки Ви можете ознайомитись в розділі  статті - «Корисна інформація видів ікри», нашого магазину «Коропов нет».

   На ринку України та не тільки, представлено багато виробників ікри. Існує ікра малосольна, заморожена з Америки, Канади, фасована в скляні та жерстяні банки. В основному ікра нерки поставляється з Америки та Канади. В зв’язку з тим, що в нашій державі лососеві не нерестяться, вся ікра в нас привозна. Тому кожен виробник фасує ікру в скляні, жерстяні або пластикові банки. Залежно від виду  банки - різні терміни зберігання,  в скляних та жерстяних банках  становить 1 рік, в пластикових зазвичай  3 місяці. Для збільшення термінів зберігання використовують консерванти, як правило  2, якщо  більше, таку ікру не бажано споживати. Якість ікри нерки в своїх банках визначає  виробник, тому споживачу потрібно довіряти тільки перевіреним виробникам, щоби ласувати смачний та якісний делікатес. Інтернет магазин «Коропов нет» пропонує  Вам найкращу ікру нерки від найвідповідальніших виробників представлених в Україні.

   Ласкаво просимо до нашого Інтернет магазину «Коропов нет – Ікра, морепродукти Тернопіль»  ознайомитись і купити якісну та корисну ікру нерки.

Ікра
Ікра Червона
Вага (грам) 1000
Упаковка Пластикова упаковка
Виробник
Виробник USA KODIAK
Країна USA

Написати відгукПримітка: теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Погано           Добре