Де купити червону ікру в Тернополі.

У супермаркеті?

Час від часу у пересічного тернополянина  виникає бажання або потреба купити до святкового столу одну чи кілька баночок червоної ікри. Здається, все ніби просто: пішов у найближчий супермаркет, заглянув у рибний відділ, знайшов полицю з необхідним товаром, купив… Але тут і виникає основна проблема – при відносному розмаїтті видів червоної ікри , покупець стикається з тим, що зрозуміти чим відрізняється «ікра»  за 10 грн. від ікри за 200 грн., дуже складно. А підказати, як правило, нема кому. Дівчата, що бігають повз торгові ряди, розбираються в даному продукті не більше за Вас, якщо Ви, звичайно, не являєтесь професіоналом у даній сфері, і розказати Вам про те, що міститься у даних кольорових баночках, яких виробників представлений товар, суть цінової політики, а тим більше гарантувати Вам якість придбаного товару однозначно не зможуть. Тому, розраховуйте лише на власну інтуїцію. Вам або пощастить, коли Ви вдома відкриєте баночку червоної ікри, або будете глибоко розчаровані від побаченого.

На ринку?

Відповідь «так» може задовольнити лише справжніх «камікадзе». Перед тим, як купити червону ікру в Тернополі на ринку, необхідно перш за все подумати, що може знати пенсіонерка-продавець про елітний продукт , виставлений у її ятці, який у кількості двох банок привіз невідомий оптовик «для асортименту». Зважте обов’язково ще й на те, що споживати Вам доведеться червону ікру, яка зберігається на ринку влітку при температурі +35°, взимку -15°. «Смачного» побажати тут складно…

В інтернет-магазині «Коропов нет – Ікра, морепродукти Тернопіль»?

Вважаємо, що у Тернополі саме в нашому інтернет-магазині «Коропов нет» достойно представлений великий вибір червоної ікри, яку Ви можете купити, навіть не виходячи з дому чи офісу. Наш колектив завжди радий надати якісну та достовірну інформацію щодо кожного виду товару, будь якого виробника червоної ікри, строків та умов її зберігання. В нашому інтернет-магазині або в магазині по вул.Київська, 1,  Ви знайдете широкий асортимент не лише червоної, а й чорної та білої ікри , морепродуктів високої  якості, які знаходяться в належних умовах, при дотриманні усіх температурних режимів. Наш консультант обов’язково підкаже  Вам, яку саме ікру придбати  для  Ваших індивідуальних потреб та смакових уподобань.

Ласкаво просимо до нас у інтернет-магазин

«Коропов нет – Ікра, морепродукти Тернопіль»!